Ralf Aron

Ralf Aron

Ralf Aron, kes eelmisel aastal oma debüüthooajal vormeliroolis tuli Vormel Renault 1.6 NEC sarja teisele kohale sõidab sellel aastal Itaalia meeskonna Prema Powerteam ridades. Osaletakse Itaalia F4 meistrivõistluste sarjas. Lisaks Itaalia F4 sarjale plaanib Aron võistelda Prema võistkonna värvides ka valitud etappidel Saksamaa ADAC F4 meistrivõistluste sarjas.

Ralf Aroni esimene kokkupuude ja võistlus Prema Powerteam kooseisus leidis aset juba eelmise aasta novembri algul kui ta võistles esmakordselt F4 vormelil Adria ringrajal Itaalias. Aron võitis esimese sõidu, lõpetas teise sõidu teise kohaga ja kokkuvõttes krooniti Adria Winter Trophy võitjaks.

Prema koosseisus Hispaanias Jerezi ringrajal õnnestus Aronil eelmise aasta lõpu poole testida ka Vormel Renault 2,0 vormelit.

Oleme väga õnnelikud, et Ralf just meie võistkonnaga liitus. Ta ei tule otse kardispordist, vaid tal on juba väga edukas hooaeg Vormel Renault 1,6 sarjas. Oleme üsna kindlad, et Ralf suudab tänavu võistleda Itaalia F4 sarjas kõrgetel kohtadel, sõnas võistkonna pealik Angelo Rosin.

Olen väga põnevil ja õnnelik, et sain võimaluse liituda Prema perega. Ma leian, et tegemist on kahtlemata parima võistkonnaga, kelle koosseisus on võimalik heidelda terve hooaja kõrgete kohtade nimel. Ootan väga hooaja algust töötamaks nii professionaalses ja hea mainega võistkonnas nagu seda on Prema Powerteam, kommenteeris Ralf Aron.